NÁŠ TÝM

Projektanti

Zpracujeme i váš projekt

Naši projektanti mají dlouholeté a praktické zkušenosti s projektováním dřevostaveb, srubů a roubenek. Díky jejich precizní práci vyrostly již stovky domů.

Ing. Radek Volšanský

Projektant

Své vědomosti ve stavebnictví si prohlubuji již od střední školy. Na projektování mám rád hraní si s umisťováním instalací, řešení detailů a samozřejmě odevzdání kompletního projektu investorovi, dle jeho představ. 

Bc. Marie Roháčová

Projektant

Po vystudování bakalářského oboru Architektura a stavitelství na ČVUT jsem se od projektování ocelových konstrukcí dostala k dřevostavbám. Na projektování mě nejvíce baví proces návrhu dispozičního a prostorového uspořádání domu a zároveň návrh vhodného konstrukčního řešení, tak aby vše tvořilo jednotný celek.  

Tomáš Urban 

Projektant

Návrh obytného objektu je komplexní záležitost. Osobně chci navrhovat stavby, které nejenom zapadají do svého území, ale i svým charakterem vyčnívají.

Baví mě podílet se na stavbě od prvního návrhu. To je skloubení individuálního dispozičního řešení, orientace, vizuální stránky domu a v neposlední straně ekonomické náročnosti stavby. 

Své teoretické znalosti jsem nabral na střední průmyslové škole a nyní ve svém volném čase dálkově studuji vysokou školu. 

Tel.: (+420) 774 616 608
Chýnovská 2880, Tábor

*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.